czwartek, 18 stycznia 2024

👑 HRH Princess of Catherine Mountbatten-Windsor 👑

 👑 HRH Princess of Wales 

Catherine Mountbatten - Windsor 👑

Kochani czytelnicy jak zauważyliście rzadko, a właściwie prawie wcale nie pisze tutaj o BRK czyli o Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej. Blog jest poświęcony opowiadaniami na podstawie serialu " Sprawiedliwi wydział kryminalny ". Jednak zdarzyło mi się zaprezentować post na inny temat. Jak pamiętacie ostatnio poświęciłam post Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej, dotyczył on informacji która wstrząsnęła fanów monarchii jak i prawie cały świat, a mianowicie dotyczył on śmierci królowej Elżbiety II. Po tej informacji, a właściwie krótkim artykule umieściłam link do bloga na którym znajdowało się więcej informacji. Tym razem tak nie biedzie gdyż jest niewiele informacji na ten temat, ale moim zdaniem te które znalazłam są ważne. 

Na pewno zaskoczeni jesteście ze znowu poświęcam post Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej. Otóż ten krótki artykuł, a właściwie informacja jest poświęcony Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej która może niepokoić fanów Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej, a właściwie fanów Księżnej Walii Kate Mountbatten - Windsor. Wczoraj cały internet jak i jej fanów obiegła informacja iż Księżna Kate obecnie znajduje się w szpitalu, powodem, a właściwie przyczyną jest planowana operacja jamy brzusznej. Jak można przeczytać w oświadczeniu wydanym wczoraj przez Pałac Kensington: 

" Jej Królewska Wysokość Księżna Walii została wczoraj przyjęta do szpitala z powodu planowanej operacji jamy brzusznej. Operacja zakończyła się sukcesem i życiu Księżnej nic nie zagraża, oczekuje się, że pozostanie w szpitalu przez dziecięce do czternastu dni, zanim wróci do domu, aby kontynuować rehabilitację. Z aktualnych opinii lekarskich wynika, że powrót do obowiązków publicznych prawdopodobnie nastąpi dopiero po Wielkanocy.

Jak można również przeczytać w oświadczeniu wydanym przez Pałac że Kate docenia zainteresowanie fanów jednak prosi o uszanowanie jej prywatności. Jest jednak jedna rzecz co może niepokoić fanów ulubienicy Brytyjczyków iż do obowiązków Książęcych powróci najprawdopodobniej dopiero za ponad dwa miesiące czyli po Wielkanocy. 

Do tej pory nic więcej nie udało mi się ustalić na temat zdrowia Księżnę Wales, równiej nie dawno podano informacje iż Król Karol III również za niedługo będzie hospitalizowany, a porodem mam być planowany zabieg powiększenia prostaty. 

Jedynie mogę zakończyć tę informację życzeniami Księżnę Walii iż nie tylko ja ale fani życzą jej szybkiego powrotu do zdrowia oraz dużo sił. Również życzenia zdrowia dotyczą się Króla. 

P.S. w sobotę ukaże się nowe opowiadanie zapraszam 😉

Pozdrawiam 

😉 ☺️

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz